Novinky

Štěpán Tichý se kvalifikoval na MČR U17

28.10.2017 11:14
Do Nejdku se 22. 10. vydali Adam Wágner, Jitka Suchá, Jan Mátl a Štěpán...

Společné soustředění Aše a Karlových Varů

25.10.2017 07:14
V sobotu 21.10. proběhlo v ašské hale herní soustředění vybraných hráčů Aše a Karlových Varů....

Ašský oblastní přebor U15

20.10.2017 20:13
15.10. do Aše přijelo bojovat 50 západočeškých hráčů ve věku do 15 let. Největší zastoupení měl...

Stříbrný hattrick družstva starších žáků!

06.10.2017 08:45
V sobotu 30.9. se v Karlových Varech uskutečnil Oblastní přebor starších žáků. Náš oddíl...

Soustředění benjamínků a začátečníků na Svatého Václava

30.09.2017 07:25
Čtvrteční svátek 28.9. využilo 15 vybraných badmintonistů k mimořádnému soustředění.  Naši...

Stříbrné družstvo mladších žáků v oblastním přeboru

28.09.2017 21:38
V Aši se 23.9. 2017 poprvé konal oblastní přebor družstev  U13.  Zatím se nestalo, aby...

GPB U19 Praha - Vinoř

28.09.2017 20:01
 O víkendu 16. - 17. 9. 2017 se v Praze Štěpán Tichý snažil podat co nejlepší výkony, ale...

6 medailí z Grand Prix C U15 v Aši

22.09.2017 15:59
V sobotu 16.9. jsme hostili účastníky otevřeného Grand Prix C starších žáků.  Oživením byl...

Heinz Biedermann veze stříbro z Benátek nad Jizerou

20.09.2017 13:55
Na tradiční celostátní turnaj hráčů U9 a U11 se do Benátek nad Jizerou sjelo na třicet...

Markéta bronzová na celostátním GPB U13 v Praze

19.09.2017 07:17
Druhý víkend v září se do pražských Štěrbohol sjela širší špička mladších žáků.  Hamr Praha...

Stříbrný Czech Sokol Cup

16.09.2017 07:38
Sedm našich hráčů se v sobotu 9.9. zúčastnilo plzeňského Czech Sokol Cupu.  Štěpán Tichý, Adam...

Aš open drive 2017 - 5 zlatých, 3 stříbrné a 3 bronzové medaile pro domácí

05.09.2017 10:02
Stejně jako vloni, také letos patřil začátek podzimní sezóny turnaji ve čtyřhrách.  Grand Prix...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kalendář akcí

10.3. - 11.3. Grand Prix B U15 - Hradec Králové

11.3. Kladno Junior cup U9, U10, U11

17.3. Grand Prix C U17 Witte cup Nejdek

24.3. Grand Prix C U15 Aš open 

24.3.-25.3. Grand Prix B U17 - Brno

31.3. Easter drive cup - dospělí nereg.

6.4. - 8.4. Oddílové soustředění Aš

8.4. Grand Prix C U13 open Plzeň

8.4. Kladno Junior cup U9, U10, U11

14.4. Aš miniton open U9, U10, U11

14.4. - 15.4. Radotín cup U10 - U15

28.4. Plzeň miniton U9, U10, U11

28.4. - 29.4. Regionální výběry U13 Krumlov

28.4. Grand Prix C U17 Plzeň kvalif.

5.5. - 6.5. Regionální výběry U15 Liberec

12.5. Grand Prix C U13 Vary kvalif.

19.5. Grand Prix C U15 Aš kvalif.

20.5. Kladno Junior cup U9, U10, U11

26. - 27.5. Grand Prix A U13 Praha

26.5. Memoriál Luňáka Vary U13, U15

2.6. Grand Prix A U15 Aš

20.6. - 24.6. Kondiční soustředění M.Lázně

30.6. - Grillpárty

Sponzoři a partneři Badminton VK Aš