Historie oddílu

Rok 2013

Zahajovací sezóna byla ve znamení organizování prvních turnajů a náboru mládeže. Naši první pětičlenná mládež jezdila na turnaje ve složení Pavel Kokoř, Štěpán Tichý, Jan Mátl, Josef Bendík, a Nicole Müllerová. Později se přidali také ostatní. V létě jsme zorganizovali letní kemp, kterého se zúčastnil také oddíl TJ Slovan Karlovy Vary. Tréninkové vedení kempu nám předvedl René Weinzettl se svým synem. Na podzim se mládež poprvé přihlásila do soutěží Grand Prix v kategoriiích U13, U15, U17. Na konci roku má oddíl 70 členů. 30 dospělích a 30 dětí. 

Badminton Volejbalový Klub - oficiální název /  Badminton VK Aš - používaná zkratka

Na podzim 2012 oficiálně zahájil svoji činnost v rámci Volejbalového klubu VK Aš, badmintonový oddíl pod názvem Badminton VK Aš. Slavnostní akci obstaral v badmintonové exhibici Petr Koukal. Mistr republiky a vlajkonoš české olympijkské výpravy v Londýně.  Videoukázka

Svojí sportovní činnost klub vykonává ve sportovní hale (Geipelova ul.). VK Aš je městem Aš pověřen spravováním tohoto objektu. Pro bližší informace na případné využívání haly se obraťte na pověřeného správce uvedeného v kontaktech.