Tři zlata, jedno stříbro a jeden bronz z chodovských přeborů pro Badminton VK AŠ

25.01.2014 16:52

V sobotu 25.1. se někteří ašští hráči zúčastnili 1. ročníku přeboru města Chodova . V kategorii U13 nás reprezentovali: Pavel Kokoř, Jan Mátl, Dominik Flachs, Adam Chomát, Jitka Suchá a Martina Kejřová. 

V kategorii U15 bojovali Josef Bendík, Tereza Mátlová a Andrea Nacičová. 

Na turnaj jsme přijeli poněkud později, neboť organizátor Vítězslav Kokoř popletl čas prezence účastníků. V čase prezence (7.30h) jsme teprve vyjížděli z parkoviště od Penny v Aši.

Pořadatel naštestí naše družstvo nediskvalifikoval a posunul utkání našich hráčů na pozdější čas. Možná to neměl dělat, neboť ašská mládež potvrdila skvělou formu z posledních týdnů a na turnaji získala tři zlaté jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Stala se tak nejúspěšnější výpravou na chodovských přeborech!

Zlaté medaile si v Chodově vybojovali: Jitka Suchá U13, Pavel Kokoř U13, Tereza Mátlová U15

Stříbrná medaile patří Andree Nacičové U15

Bronz získal Josef Bendík U15

Dobře si na turnaji vedli také další hráči ašské výpravy, a přestože medaile nezískali, zanechali velmi dobrý dojem.

 

 

 

FOTOGALERIE

     a další foto na Rajčeti