Štěpán Tichý vybojoval stříbro v Brně

13.04.2017 18:33

Víkend 8.4.- 9.4. patřil v Brně mladším dorostencům, kteří bojovali v celostátním turnaji Grand Prix B U17.

Náš oddíl reprezentoval Štěpán Tichý. A vedl si nadmíru dobře. Společně se Šimonem Mrázem (Doubravka Plzeň) vybojovali 2.místo ve čtyřhře.

Jako nenasazený pár postupně poráželi jednoho soupeře po druhém. Až ve finále je zastavila pardubická dvojice Grund, Ehm po setech 21:14, 15:21, 10:21.

Ve dvouhře Štěpán skončil na 5.-8.místě a v mixu společně s Evou Horovou (Bílá Hora Plzeň) na stejném 5.-8.místě.

Štěpán Tichý druhým místem získal doposud nejlepší umístění na celostátním turnaji GPB.

Ziskem stříbra tak Badminton VK Aš doplnil kompletní sbírku medailí v mládežnických a dorosteneckých kategoriích.

Během posledních sedmi měsíců získala Markéta Flachsová na "béčkách" bronz ve dvouhře U13, Pavel Kokoř zlato ve dvouhře U15 a nyní Štěpán Tichý stříbro ve čtyřhře U17.