Říjnové a listopadové medailové žně

17.11.2021 10:51

Každý víkend se naši hráči pravidelně účastní turnajů ve všech mládežnických kategoriích. 

Získávají medaile, úspěchy a zkušenosti. Pojďme si je shrnout.

 

Turnaj GPD U13, U15, U17 v Plzni 17.10. 2021

  • 2. místo David Kozák - dvouhra U13
  • 3. místo Nikolas Raithel - dvouhra U13
  • 1. místo Adéla Šlechtová, Nikolas Raithel - mix U13
  • 2. místo David Kozák, Nina Marxová - mix U13
  • 3. místo Tadeáš Volfík, Natálie Frýdová (BA Plzeň) - mix U13
  • 2. místo Marek Kašša, Tomáš Kopecký - čtyřhra U15
  • 3. místo Antonín Žibrický, Ladislav Balšánek - čtyřhra U15
  • 2. místo Marek Kašša - dvouhra U17
  • 3. místo Alžběta Tichá, Aneta Pixová - čtyřhra U15
  • výsledková listina
 
Turnaj GPC U13 (kvalifikace), U17 (OP) v K. Varech 23.10.2021
  • 2. misto David Kozák - dvouhra U13
  • 3. místo Nikolas Raithel - dvouhra U13
  • 2. místo Adéla Šlechtová - dvouhra U13
  • 1. místo David Kozák, Martina Jindrová - mix U13
  • 3. místo Nikolas Raithel, Adéla Šlechtová - mix U13
  • 1. místo David Kozák, Nikolas Raithel - čtyřhra U13
  • 3. místo Tadeáš Volfík, Oliver Slavíček - čtyřhra U13
  • 3. místo Adéla Šlechtová, Eliška Pokorná - čtyřhra U13
  • 2. místo Heinz Biedermann, Antonín Žibrický - čtyřhra U17
  • 3. místo Natálie Králová, Daniela Jakubková - čtyřhra U17
  • výsledková listina
 
Turnaj GPC U13, U15 v Aši 6.11. 2021
  • 1. místo Heinz Biedermann - dvouhra U13
  • 2. místo Adéla Šlechtová - dvouhra U13
  • 2. místo Marek Kašša, Hynek Veselík (Nejdek) - čtyřhra U15
  • 3. místo Antonín Žibrický, Heinz Biedermann - čtyřhra U15
  • 3. místo Marek Kašša - dvouhra U15
  • výsledková listina
 
Turnaj GPD U15, kvalifikace U17 Plzeň 13.11. 2021
  • 2. místo Tomáš Kopecký, Aneta Pixová (BA Plzeň) - mix U15
  • 3. místo Marek Kašša - dvouhra U17
  • výsledková listina
 
Turnaj pro začátečníky K. Vary 13.11. 2021
  • 1. místo Gabriela Kovandová - dvouhra U9
  • 1. místo Oliver Slavíček - dvouhra U13
  • 2. místo Michaela Matušová - dvouhra U11
 
Mistrovství ČR U13, Třinec - Vendryně 13.11. 2021
  • 5. místo Antonín Žibrický - čtyřhra U13
  • 9. místo Antonín ŽIbrický - dvouhra U13
  • výsledková listina
 
Gratulujeme všem medailistům, děkujeme všem ostatním účastníkům za skvělou reprezentaci! Stejně tak děkujeme rodičům za pomoc při turnajovém transportu dětí!