Premiérový bronz Adama a Lukáše z GPC dospělých

16.05.2019 18:31

Na svůj první mistrovský turnaj mezi dospělými odcestovali Lukáš Bado, Adam Wagner a Daniel Hilf v sobotu 11.5. 2019 do Karlových Varů. 

Moc nevěděli co mají čekat, protože zatím startovali pouze mezi dorostenci. 

Adam šestnáctiletý a Lukáš s Danem teprve patnáctiletí kluci, patřili na turnaji k nejmladším účastníkům. 

Ve dvouhře Lukáš s Danem prohráli. Adamovi se podařilo zvítězit nad karlovarským Vodenkou ve třech setech a zapsal si tak premiérové vítězství na turnaji dospělých. V dalším kole již bohužel na dalšího soupeře nestačil.

Medailové překvapení pro ašský pár Bado / Wagner se odehrálo v deblu. Proti zkušené plzeňsko - karlovarské dvojici Lundák / Baloun kluci odehráli vítězný debl. Po setech 18:21, 24:22, 21:16, se radovali nejen z vítězného zápasu, ale také z celkově třetího místa! 

Všem třem patří poděkování za skvělou reprezentaci oddílu a medailistům Adamovi s Lukášem samozřejmě gratulujeme! 

Výsledky ke stažení