O Pohár předsedy U15 - čtyři placky pro Badminton VK Aš

08.12.2016 13:22
V neděli 4.12. se naše sedmičlenná výprava ve složení Dominik Flachs, Jan Mátl, Lukáš Bado, Daniel Hilf, Adam Wágner, Jitka Suchá a Martina Kejřová vydala na 1.ročník otevřeného turnaje "Grand Prix C U15 - O Pohár předsedy" do Plzně. 
 
V konkurenci 14 klubů z TJ Sokol Doubravka, Radotín Meteor Praha, USK Plzeň, SK Prosek Praha, TJ Jiskra Nejdek, TJ Slovan Karlovy Vary, BKV Plzeň, Badminton Sharks Brno, Start Jihlava, BK Omega Olomouc, TJ Agrotec Hustopeče, SK Radonice, SK Hamr a TJ Bílá Hora Plzeň se naší sedmičce celkem dařilo. 
 
Dominik Flachs získal zlato v mixu společně s nejdeckou Štěříkovou. S naším Honzou Mátlem kluci vybojovali bronz ve čtyřhře. 
Stejný kov patřil Dominikovi ve dvouhře.
 
Úspěšnou neděli podtrhly společnou bronzovou plackou holky. Jitka Suchá s Martinou Kejřovou vybojovaly bronz ve čtyřhře.
 
Gratulujeme všem medailistům!