Natálka Raithelová skončila na celkově skvělém 3.místě v RSL Junior Cupu!

10.06.2015 07:10

Výsledky závěrečného 9. kola RSL Junior Cupu v Praze Radonicích v neděli 7.6..2015 již najdete na 

U všech hráčú se tentokrát projevil tréninkový-herní výpadek, z důvodu rekonstrukce haly. Na výše uvedených stránkách najdete současně také celkové výsledky této celoroční série turnajů.
 

Přivezli jsme nakonec pohár za třetí místo zásluhou Natálky Raithelové v kategorii nejmladších a moc pěkné 6.místo Markéty Flachsové ve stejné kategorii. Láďa Zemanovič nakonec obsadil 25.místo a pokud by se zúčastnil všech turnajů, byl by pravděpodobně také v TOP 10. Kluci z kategorie mladších obsadili celkově slušná umístění ve 4. až 6. desítce. 
 

Z celkových výsledku je patrné, že o přední konečná umístění mohli bojovat pouze ti hráči, jež se zúčastnili všech devíti turnajů. Pro všechny naše hráče to byly cenné zápasové zkušenosti, které mohou v příští sezoně zúročit na turnajích GRAND PRIX. Chci poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci oddílu a rodičům za pomoc s přepravou a zabezpečením zázemí na jednotlivých turnajích.

Tomáš Plinta