Letos šestnáctiletá Tereza Mátlová získává medaile již také v kategorii U19.

04.02.2016 14:33

Tereza Mátlová (2000), která opustila tréninky oddílu po nástupu na střední školu v Karlových Varech, pro nás stále získává medaile. 

Tereza navštěvuje tréninky oddílu TJ Slovan karlovy Vary a pokud to jde, navštíví také ašský trénink. Náš oddíl stále reprezentuje a pro nás to znamená, že také v dorostenecké kategorii máme dívčí zastoupení.

V neděli 31.ledna se zúčastnila Grand Prix C U19 v Plzni. Vedla si velice dobře. Ve dvouhře vybojovala 3.místo. Stejnou příčku získala ve smíšené čtyřhře po boku karlovarského Filipa Josefíka. 

Kromě získaných medailí máme také radost, že Terezka je jednou z mála ašských sportovců, která po přechodu na střední školu se sportem neskončila. Pokud jí takto budou následovat i další hráči, můžeme se těšit, že v budoucnu budeme v badmintonu dosahovat úspěchů nejen v mládežnických kategoriích, ale také v dorosteneckých a dospělých.   

 

Na fotografii s Filipem Josefíkem. Fotografie je z webu TJ Slovan Karlovy Vary.