Kvalifikace na MČR U17 - 3x bronz

14.11.2015 08:49

V neděli 8.11. se naše výprava převážně třináctiletých hráčů vypravila změřit síly na kvalifikační turnaj MČR U17, který byl zařazen do série Grand Prix. 

Tereza Mátlová, Jitka Suchá, Pavel Kokoř a Dominik Flachs si z plzeňské 25.ZŠ odvezli 3 bronzové medaile. 

Jitka Suchá opět prokázala bojovné srdce a celkem překvapivě, ale zaslouženě získala bronz z dvouhry. Další bronz získal Pavel Kokoř ve smíšené čtyřhře společně s plzeňskou hráčkou Evou Horovou. Třetí bronz si vezeme z chlapecké čtyřhry, kde spolu poprvé hráli Dominik Flachs s Pavlem Kokořem. Oba dva měli na lepší umístění. Bohužel lehkomyslným výkonem v semifinále se připravili o minimálně druhé místo. 

 

 

Výsledky ašských hráčů

Jméno dvouhra čtyřhra mix
Pavel Kokoř 5.-8. 3.-4. 3.-4.
Jitka Suchá 3.-4. 5.-8. nehrála
Dominik Flachs 9.-12. 3.-4. 5.-8.
Tereza Mátlová 5.-8. 5.-8. 5.-8.

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

FOTOGALERIE