Jan Mátl bude reprezentovat Karlovarský kraj na olympiádě dětí a mládeže

20.06.2017 14:32

    Zbývají 4 dny a v Brně se 24. - 28. června sjede přibližně 3 600 mladých sportovců, aby reprezentovali svůj sport na již VIII. letní olympiádě dětí a mládeže v České republice. Máme štěstí, že Karlovarský kraj bude v badmintonu reprezentovat člen našeho oddílu Jan Mátl. Z Nejdku budou také bojovat za Karlovarský kraj Matěj Šilhan, Veronika Nováková a Natálie Štěříková.

     Součástí olympiády budou také klasické ceremoniály a skládání přísah, bez kterých bychom si klasické olympijské hry nedovedli představit. A co by byla olympiáda bez olympijského domu? Tento rok se jím stane Podnikatelská fakulta VUT v Brně v areálu olympijské vesnice. Pokud byste tedy chtěli zažít olympiádu na vlastní kůži a náhodou se ocitli v Brně, neváhejte, protože vstup na všechna sportoviště je veřejný. Pokud by vás zajímaly další informace (program, ostatní sporty...), naleznete je zde: Olympiáda dětí a mládeže

    

    V rámci této události jsem se rozhodla našeho reprezentanta zeptat na pár otázek.

Jaký byl tvůj první pocit, když jsi zjistil, že pojedeš na olympiádu?
Určitě to je velký úspěch. 
Kde tam budeš spát?
Na vysokoškolské koleji.
Máš nějaký talisman nebo rituál, který tě bude doprovázet?
Ne, nemám.

Přejeme krásné zážitky, zkušenosti a zlatou!

 
 
Tereza Mátlová