Informace k letnímu soustředění

29.06.2015 12:06

Letní soustředění se uskuteční v termínu od pátku 28.8. do pondělí 31.8. Většina účastníků se přihlásila na čtyřdenní

soustředění s ubytováním i stravováním. Strava a ubytování je zajištěno v restauraci - penzion Sluníčko. Soustředění bude probíhat v dopoledních a odpoledních blocích. Po večeři zajistíme program dle aktuální potřeby a počasí. 

Celé soustředění budou dětem k dispozici trenéři Vítězslav Kokoř a Tomáš Plinta. 

V sobotu se k nim přidá Tomáš Krajča z Prahy, který bude ubytován společně s ostatními na stejném místě. Při tréninkových blocích je možná účast ještě některých trenérských asistentů, kteří se připojí dle jejich momentálních časových možností.

Rozdělení dětí do skupin:

1. skupina: Kokoř, Tichý, Flachs, Chomát

2. skupina: Suchá, Kejřová, Flachsová, Raithelová

3. skupina: Wágner, Kozák, Bado, Hilf, Zemanovič

4. skupina: Kundrát, Kočárník, Bajcurová, Laučíková

Zařazení do skupin se může v průběhu soustředění měnit dle potřeb trenérů. 

Podrobné informace o potřebné výbavě dětí budou zveřejněny začátkem srpna v privátní oddílové facebookové skupině.