I. ročník Ašského přeboru mládeže

30.01.2013 16:06
V sobotu 26..1 se v ašské sportovní hale uskutečnil I.ročník Ašského přeboru mládeže v badmintonu.
Z celého Karlovarska se na akci sjelo celkem 42dětí. A domácím hráčům se velmi dařilo. Pořadí družstev v počtu získaných medailových míst jsme vyhráli! Patří nám 3 zlaté, 2 stříbrné a 4 bronzové. Za námi se umístil Nejdek, Karlovy Vary, Kraslice a Nové Sedlo. Celkem bylo v jednotlivých kategoriích vyhlášeno 8... přeborníků.

A kdo jsou první Ašští přeborníci z domácího klubu?

V kategorii dívek do 13 let zvítězila Terezka Mátlová.

V kategorii chlapců do 15 let zvítězil Martin Lüley.

V kategorii chlapců do 11 let zvítězil Pavel Kokoř.

Stříbro získala Andrea Nacičová v kategorii dívek do 13 let. Další druhé místo patří deblovému páru Josef Bendík - Pavel Kokoř. Bronz vybojoval Robert Ševčík v kategorii chlapců do 15 let, Tereza Židovová ve stejné kategorii dívek, Jan Mátl v kategorii chlapců do 11 let a deblový pár dívek Tereza Židovová - Tereza Mátlová.

Nejvíce účastníků měla kategorie chlapců do 11 let - celkem 13. Chlapci do 15 let - 11, Chlapci do 13 let - 8. Dívek se zúčastnilo celkem 10.
Všem účastníkům se v Aši líbilo a přislíbili účast také v dalším roce i na dalších turnajích, které budeme pro mládež organizovat.