Další skvělá medailová bilance z Grand Prix C U15 Witte Cup v Nejdku!

08.03.2015 10:55
Již 17. ročník tradičního turnaje pro starší žáky pořádal oddíl TJ Jiskra Witte Nejdek. Turnaj je zařazen do kategorie Grand Prix C U15 a je otevřený pro všechny oblasti. Díky tomu do Nejdku přijeli hráči kromě karlovarské oblasti také z Olomouce, Prahy a Hořovic.
 
Pořadatelsky byla akce zorganizována na vysoké úrovni, díky týmu kolem manažera Nejdku Standy Newiaka. K vidění byl i kvalitní badminton, o což se zasloužili také naši hráči. 
 
Na turnaji U15 se nám ještě nikdy nepodařilo získat 5 medailí. Zasloužili se o to Štěpán Tichý, Pavel Kokoř, Dominik Flachs a Jan Mátl. 
Štěpán vybojoval 2. místo ve dvouhře a čtyřhře. Pavel byl na bedně 3x. Stříbro získal společně se Štěpánem, bronz ve dvouhře a další bronz v mixu s plzeňskou Evou Horovou. Poslední bronzové medaile získali Dominik s Honzou ve čtyřhře. 
Další naši účastníci Adam Chomát, Tereza Mátlová, Andrea Nacičová a Jitka Suchá medaile sice nezískali, ale připsali si důležité body do CZ žebříčku. 
 
Kromě Štěpána Tichého, Terezy Mátlové a Andrei Nacičové patří všichni naši badmintonisté ještě mezi mladší žáky. Je těžké bojovat proti o 2-3 roky starším soupěřům, a proto chápu některé dílčí individuální frustrace. Na druhé straně se těžce získané body hodí v příští sezóně při přechodu mezi starší žáky.
 
jméno dvouhra čtyřhra mix
Štěpán Tichý 2. 2. 5.-.8.
Pavel Kokoř 3. 2. 3.
Dominik Flachs 17.-32. 3. 9.-16.
Jan Mátl 9.-16. 3. nehrál
Adam Chomát 9.-16. 5.-8. 5.-8.
Tereza Mátlová 5.-8. 5.-8. 5.-8.
Andrea Nacičová 9.-16. 5.-.8. 5.-8.
Jitka Suchá 5.-8. 5.-8. 9.-16.

FOTOGALERIE

VÝSLEDKOVÁ LISTINA