Czech Sokol Cup prověřil výkonnost našich patnáctek

13.09.2015 11:52

Skvěle připravený a zorganizovaný mezinárodní turnaj s názvem Czech Sokol Cup prověřil připravenost našich patnáctek na sezónu. Štěpán Tichý, Pavel Kokoř, Dominik Flachs a Jan Mátl odehráli velmi kvalitní zápasy. První tři jmenovaní postoupili ze skupin do závěrečných zápasů play off. Honzík byl v sobotu trochu rozespalý a unavený. Proto se mu nepodařilo ze skupiny postoupit.

Dominik v osmifinále prohrál s pozdějším vítězem turnaje V.Palánem z SK Prosek Praha. Štěpán v osmifinále porazil pardubického Grunda a ve čtvrtfinále prohrál s klimkovickým Matějem Kozelským. Pavel v osmifinále zdolal slovinského Hraniloviče, ve čtvrtfinále stále se zplepšujícího Davida Slívu z Klimkovic. V souboji o finále podlehl stejně jako Dominik V.Palánovi. 

Pavel Kokoř se Štěpánem Tichým tak získali dělené 3.místo. Na úvod sezóny zdařilý start. 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

FOTOGALERIE