Chodovská žabka skončila předčasným ukončením turnaje

08.10.2013 05:29

Nedělní Chodovská žabka (6.10.) se pořadateli nepovedla. Organizačně ji nezvládl. Nicméně jednoznačný odsudek "tady už nás neuvidí" odmítám. Kdo nikdy podobný turnaj neorganizoval, neumí si představit, jak je to náročné. Navíc platí staré známé "kdo nic nedělá, nic nezkazí". V neděli se v Chodově heslo potvrdilo. Organizátor si mohl užít nedělní slunečný den bez potíží. Namísto toho zorganizoval turnaj pro děti, který nezvládl. Omluvil se, ale nevím, jestli to pochopí děti, kteří se těšily na odměnu za výsledek. Situace se dala vyřešit jinak, kdyby...Ale kdyby už je pryč. 

Jedenáctičlenná ašská výprava mohla posbírat medaile. Honzík, Pavel, Terezka, Dominik, Robert by pravděpodobně nějaký cenný kov dovezli. Nevadí. Přes problémy si všichni ašští hráči zahráli 3 - 5 zápasů. To není málo, aby si z turnaje odvezli poučení a zkušenosti. Všichni si mohli ověřit, kde mají nedostatky a otestovat herní dovednosti se svými vrstevníky. V karlovarském kraji se moc turnajů pro děti nepořádá. Chci věřit, že z nedělní blamáže si pořadatel vezme ponaučení a jarní Žabka proběhne k radosti dětí, rodičů i organizátora.