Adam s Lukášem vybojovali v Plzni stříbro

03.05.2018 09:30
Trojice našich chlapců se zúčastnila kvalifikačního turnaje GPC U17 v Plzni.
Adam Wágner, Lukáš Bado a Filip Bufka na Bílé Hoře bojovali v sobotu 28.4.
 
První dva jmenovaní si vůbec nevedli špatně. Největší úspěch Adam s Lukášem  zaznamenali ve čtyřhře, kde vybojovali stříbrnou příčku. Ve finále podlehli až po velkém boji prvnímu nasazenému páru Šilhan / Lešták 21:23, 27:25, 16:21. 
 
Los ve dvouhře bohužel poslal Lukáše s Adamem proti sobě již ve čtvrtfinále. Lukáš ve třech setech Adama porazil. V semifinále Lukáš Bado opět po velkém boji prohrál s pozdějším vítězem L.Leštákem z Nejdku 17:21, 21:15, 19:21. 
 
V mixu se Adam Wágner společně s karlovarskou Viktorií Hoffmanovou probojovali až do semifinále. 
 
Zisk jedné medaile je pěkným úspěchem. Kluci ale především na Bílé Hoře zanechali velice dobrý dojem ze hry samotné. Dokázali si, že tréninková poctivost se vyplácí. Všichni si zaslouží poděkování za vzornou reprezentaci oddílu.