6 medailí z Grand Prix C U15 v Aši

22.09.2017 15:59

V sobotu 16.9. jsme hostili účastníky otevřeného Grand Prix C starších žáků. 

Oživením byl start německé hráčky, která do Aše na turnaj přicestovala z 220km vzdáleného BV Tröbitz. O body přijely soutěžit týmy ze Sokol Meteor Praha Radotín, SK Prosek Praha, USK Plzeň, Sokol Doubravka, Jiskra Nejdek, TJ Slovan karlovy Vary a domácí Badminton VK Aš. 

Ašští hráči, jak už je obvyklé, měli na turnaji největší zastoupení. 

Ročníky 2003  a 2004, které patří ke starším žákům nemáme až tak silné, ale i přesto jsme medaile vybojovali. Postarali se o to také mladší žáci. 

  • 1x stříbro - Adam Wágner + Dominik Kováč - 
  • 5x bronz - Markéta Flachsová - dvouhra, Lukáš Bado + Daniel Hilf - čtyřhra, Natálie Raithelová + Markéta Flachsová - čtyřhra, Lukáš Bado + Natálie Raithelová - mix, Dominik Kováč + Hannah Berge - mix
Všem medaistům gratulujeme!