Reportáž ašské MVTV. Zdeňka s tím Mistrovstvím ČR trochu předběhla dobu... :-)

Novinky

Česká špička mladších žáků bojovala o body v Aši

09.02.2017 10:22
První únorový víkend hostil náš oddíl badmintonisty z celé ČR na turnaji nejvyšší Grand Prix...

Karlovarský badmintonový svaz založen

24.01.2017 10:14
V těchto dnech byl spolek zapsán a může tak oficiálně vykonávat činnost.  Spolek založily...

Zlatá neděle ašského oddílu a Markéty Flachsové

24.01.2017 08:50
V neděli 22.1. se v ašské hale konala oblastní kvalifikace mladších žáků na celostátní...

VI.Ašský košíček přinesl trofeje našim "babyntonistům"

18.01.2017 16:55
Již VI.Ašský košíček přivítal v sobotu 14.ledna v ašské hale celkem 60 badmintonistů. Jako...

Stříbrný víkend Štěpána Tichého

18.01.2017 15:52
V sobotu 14.1. se Štěpán Tichý zúčastnil turnaje Ašský košíček, kde obsadil 2.místo v kategorii...

Stříbro třináctek na úvod sezóny

08.01.2017 19:15
Zdařilý start do sezóny se podařil A týmu našich třináctek.  Družstvo ve složení Markéta...

Na oddílové párty se soutěžilo, oceňovalo i slavilo

02.01.2017 13:46
V pátek 30.12. se početná skupina členů oddílu včetně rodičů naší mládeže, sešla na tradiční...

Dominik s Pavlem na Mistrovství ČR U15

02.01.2017 13:12
Předvánoční víkend strávili Pavel Kokoř a Dominik Flachs v Pardubicích a Heřmanově Městci.  V...

Plzeňské dobrodružství našich třináctek

08.12.2016 16:10
V sobotu 3.12. se celkem 17 mladých badmintonistů vypravilo na turnaj "O pohár předsedy - GPC...

O Pohár předsedy U15 - čtyři placky pro Badminton VK Aš

08.12.2016 13:22
V neděli 4.12. se naše sedmičlenná výprava ve složení Dominik Flachs, Jan Mátl, Lukáš Bado,...

Štěpán Tichý obsadil dělené 9.místo na Mistrovství ČR U17 v Mostu

08.12.2016 12:20
Evropské město sportu Most hostilo český šampionát mladšího dorostu. Nám se v Mostu vždy daří a...

Štěpán Tichý dalším oblastním přeborníkem!

30.11.2016 06:28
V neděli 27.11. se v Plzni uskutečnil oblastní přebor U19. Z našeho oddílu se přeboru zúčastnil...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kalendář akcí

18.2.+19.2. Grand Prix A U17 - Orlová

19.2. Kvalifikace na Olympijské hry mládeže - Aš

25.2. Grand Prix C U13 Aš open

4.3. Witte Cup GP C U17 - Nejdek

10.3. - 12.3. Školení rozhodčích - Plzeň

18.3. Grand Prix B U15 - Pardubice

25.3. Grand Prix D U13 Aš open

1.4.+2.4. Grand Prix B U13 - Praha

1.4. Grand Prix C U17 Aš open

8.4.+9.4. Grand Prix B U17 - Brno

8.4. Kladno junior cup U9, U10, U11

21.4.-23.4. Soustředění TCM Karovarsko

22.4. Kladno junior cup U9, U10, U11

29.4.+30.4. Regionální výběry U13 - Krumlov

30.4. Grand Prix C U17 kvalifikace Aš

13.5. Grand Prix C U13 kvalifikace Aš

13.5.+14.5. Grand Prix A U17 - Praha

20.5.+21.5. Radotín cup U9-U15

20.5. Grand Prix C U15 kvalifikace Plzeň

27.5.+28.5. Grand Prix A U15 Praha

3.6. Memoriál Luňáka U11, U13, U15 K.Vary

3.6.+4.6. Grand Prix A U13 Benátky

21.6. - 25.6. Kondiční soustředění M.Lázně

Sponzoři a partneři Badminton VK Aš