Novinky

Stříbrné Benátky Markéty Flachsové

18.06.2017 13:54
    O víkendu 3.6.- 4.6. se naše hráčky vydaly bojovat až do Benátek nad...

Zlato-stříbrně-bronzový Memoriál Luňáka

05.06.2017 13:35
V sobotu 3.6. uspořádal tým karlovarských organizátorů 4.ročník Memoriálu Pavla...

Z celostátního Radotín cupu 2017 opět vezeme medaile!

29.05.2017 14:54
Již šestý ročník celostátního turnaje uspořádal Sokol Meteor Praha Radotín o víkendu...

Naše "patnáctky" vybojovaly na retroturnaji v Plzni 1 zlato, 1 stříbro a 3x bronz

26.05.2017 09:10
Před cestou na Radotín cup si osm našich hráčů odskočilo na Doubravku, kde se v sobotu 20.5....

Štěpán Tichý vyhrál Grand Prix C U19!

26.05.2017 07:44
Štěpán Tichý zvítězil na kvalifikačním turnaji v Plzni-Malesicích. Ve finále turnaje Grand Prix C...

Do Benátek na celostátní GPA U13 se kvalifikovala Natálka Raithelová i Markéta Flachsová, která navíc vybojovala triple hattrick

18.05.2017 12:57
V sobotu 13.5. hostil náš oddíl nejlepší mladší žáky západočeského regionu, kteří mezi sebou...

Štěpánovi se na GPA U17 v Praze přilíš nedařilo

15.05.2017 11:50
V sobotu 13.5. se v Praze konalo letošní druhé celostátní Grand Prix A U17.  Z našeho oddílu...

Markéta Flachsová získala další hattrick

09.05.2017 08:53
V neděli 23.4. náš oddíl pořádal otevřené Grand Prix C U13. Do Aše tentokrát nepřijelo tolik...

Profesionální trenér předvedl profesionální přístup

06.05.2017 08:01
Karlovarský badmintonový svaz uspořádal ve dnech 21.4. a 22.4. v ašské sportovní hale soustředění...

Osmiletý Heinz Biedermann vyhrál svůj první celostátní turnaj. Kategorii U9 ovládli v Kladně ašští badmintonisté.

27.04.2017 12:02
V sobotu 22.4. se v Kladně uskutečnilo 2.kolo celostátního turnaje dětí v kategorii U9, U10,...

Marek Kašša stříbrný na celostátním turnaji v Kladně U9 - U11

13.04.2017 19:22
Krásný úspěch si připsal Marek Kašša na celostátním turnaji v Kladně v sobotu 8.4.2017  Marek...

Štěpán Tichý vybojoval stříbro v Brně

13.04.2017 18:33
Víkend 8.4.- 9.4. patřil v Brně mladším dorostencům, kteří bojovali v celostátním turnaji Grand...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kalendář akcí

30.12. Poslední trénink - celodenní oddílová společenská akce

*** 2018 ***

7.1. VII. Ašský košíček U11, U13, U15, U17 /         PŘIHLÁŠKA

13.1. Grand Prix C U13 - kvalifikační Aš

20.1. Grand Prix C U15 - kvalifikační K.Vary

27.1. - 28.1. Grand Prix A U13 - Podolí u Brna

27.1. Grand Prix C U17 - kvalifikační Bílá Hora

10.2. - 11.2. Grand Prix A U15 - Brno Slatina

10.2. Grand Prix C U19 - kvalifikační Plzeň

17.2. Grand Prix C U13 Memoriál Waňkové - Plzeň

17.2. - 18.2. Grand Prix A U17 - Podolí u Brna

3.3. - 4.3. Grand Prix B U13 - Brno Slatina

10.3. - 11.3. Grand Prix B U15 - Hradec Králové

17.3. Grand Prix C U17 Witte cup Nejdek

24.3. Grand Prix C U15 Aš open 

24.3.-25.3. Grand Prix B U17 - Brno

 

Sponzoři a partneři Badminton VK Aš