Sedm mladých hráčů na 6.kole RSL Junior Cupu v Radonicích

03.03.2015 08:00

V sobotu 1.3. se sedm ašských hráčů zúčastnilo 6.kola RSL Junior Cupu. Do pražských Radonic přijelo opět více než 100 badmintonistů. Ašský

oddíl reprezentovali:Markéta Flachsová, Natálie Raithelová, Lukáš Bado, Adam Wágner, Ladislav Zemanovič, Sára Gross, Nella Bajcurová.

Pořadatel výsledky stále ještě nezveřejnil, ale nejúspěšnější ašskou hráčkou byla podobně jako v minulém kole Markérta Flachsová, která získala 22 bodů. Těsně za ni skončila Natálka Raithelová s 21 body. Ostatní výsledky zatím ještě nejsou známy. Zveřejněny budou na webu www.dufeksport.eu

Po šesti kolech je zřejmé, že Natálka s Markétou budou bojovat o celkové medailové pořadí. Pro ostatní je každý zápas na turnaji užitečnou zkušeností do těžkých zápasů Grand Prix.