Opět medailový víkend - Marek Kašša v Benátkách, Štěpán Tichý v Praze

20.09.2016 07:07
Čtveřice našich hráčů - Marek Kašša, Nikola Vaníčková, Alžběta Tichá a Barbora Laučíková se v sobotu 17.9. vypravili na turnaj do Benátek nad Jizerou, kam se sjelo na 50 hráčů z Česka a Slovenska.

Svůj zatím svůj největší úspěch získal Marek Kašša. Na turnaji vybojoval skvělé třetí místo v kategorii U9 chlapci a získal první pohár z badmintonového turnaje.

Alžběta Tichá a Barbora Laučíková ve věkové kategorii U9 dívek získávaly na turnaji především cenné zkušenosti.
Obsadily 5.a 6.místo, když Alžběta Barboru ve vzájemném souboji těsně porazila.

Nikola Vaníčková startovala v kategorii U11 dívek. V této úrovni už jsou hráčky, které pravidelně startují v soutěžích Grand Prix U13. Nikolka skončila třetí ve skupině, když vyhrála jeden zápas, ale do dalších soubojů play off již nepostoupila.
I pro ní platí, že na turnaji získala především cenné zkušenosti.

Gratulujeme Markovi k medaili! Všichni zaslouží pochvalu za příkladnou reprezentaci naší nejmladší mládeže.

Ve stejný den organizoval oddíl Hamr Praha turnaj Grand Prix C

U17 v Praze.
Z našeho oddílu se zúčastnil pouze Štěpán Tichý. Ve velkém vedru v místní hale dokázal vybojovat medaile ve všech disciplínách.
Ve dvouhře získal bronz, když v semifinále prohrál s pozdějším vítězem, ve čtyřhře získal stříbro společně s J.Horou a v mixu rovněž stříbro s E.Horovou (oba Bílá Hora Plzeň)