Na ašském turnaji dospělých neregistrovaných se dařilo především ašským veteránkám

03.02.2015 06:31
V sobotu 31.1.2015 uspořádal náš oddíl badmintonový turnaj pro neregistrované dospělé hráče. Ve spolupráci s naším partnerem Ašskými lesy s.r.o,. každý rok zveme hráče, kteří se badmintonem především baví. Nemají ambice získávat body do žebříčku, kvalifikovat se na Mistrovství ČR nebo se účastnit turnajů Grand Prix.

Mají ale stejnou chuť si zasoutěžit a strávit sobotní den se svými badmintonovými přáteli. Turnaj byl organizován ve všech disciplínách. Dvouhře mužů a žen, čtyřhře mužů a žen i mixu.

Akce se zúčastnilo 30 účastníků z Aše, karlovarského regionu, ale i hráčka z Prahy.
Domácí badmintonisté se prosadili především v ženské části. Ve dvouhře zvítězila Jitka Seifrtová, když ve finále porazila další domácí hráčku Zdeňku Rajtmajerovou. Na třetím místě skončila pražská hráčka, ale také bývalá ašanda, Olívie Rubášová. Medaile si ašské hráčky rozdělily také ve čtyřhře.

Sobotním turnajem se ašští badmintnisté pozitivně naladili na večerní valnou hromadu oddílu, po které pokračovalo posezení účastníků v restauraci se soukromým vyhodnocením odvedených výkonů.